Obowiazki pracy w zlobku

W polskiej możliwości dostają się jedynie oryginalne oraz zaawansowane technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane razem z poradą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w toku pracy, ochrona akcji i ergonomia obsługi są tutaj na idealnym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została uzyskana dzięki spełnieniu doskonałej klasy składników, technicznie ulepszają formę i ciągły postęp w charakterze technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W polskim wielkim asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, ale też specjalistyczne i dużo dobre maszyny do wiórów i cieczy, jak też agregaty typu S, będące połączeniem odkurzacza przemysłowego oraz maszyny do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy zastosowaniu agregatów ssących o mierze od 3 do 300 kW, z zespołem filtracji o wszystkim kształcie i każdymi klientami elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i grupują spożywa w dalekich zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie tematy są odpowiednie do spraw indywidualnych.

Jesteśmy pionierem w ciągu innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty obecne są nakładane na przyczepach lub samochodach ciężarowych także są optymalnym narzędziem do budowania pracy dla przedsiębiorstw świadczących usługi oczyszczania zakładów przemysłowych. Urządzenia te brane są przy zasysaniu większych liczby suchego artykułu z bogatych przestrzenie. Zostały przeprowadzone według ADR z wykonaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Cieszymy się projektowaniem, tworzeniem, montażem urządzeń i budowie odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń oraz budynków we wszelkich gałęziach przemysłu. Planujemy i sprawiamy także instalacje dla pyłów wybuchowych.