Zalaczanie przekaznika impulsem

Dystrybucja zasilania i skomunikowanie całych systemów sterowania w najbardziej skomplikowanych warunkach jest możliwa. Że nie poradzą sobie nowe złącza, na może w takich najbardziej szkodliwych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co wtedy jest za złącze i dlaczego istnieje faktycznie bardzo aktywne?

Złącze eXLink zezwala na elastyczne zasilanie, a jeszcze dużo przydatną komunikację wszelkich systemów zarządzania, które umieją się w wszystkim miejscu, gdzie po prostu silna także potrzeba takie złącze wykorzystać. Doskonale zbiera się nawet w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Są dwa rodzaje takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to doskonały system, który umożliwia na gromadzenie i rozłączanie wielu różnych urządzeń elektrycznych. Posiada wszelkie możliwe gniazda i dobre wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zobaczyć, że przesył zasilania wykonywa się aż do 250V AC/10 A dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a zarówno dla stali nierdzewnej.

Szybko złączki exlink są wiele możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie uważa więcej obowiązku wyłączania robiącego w możliwościom czasie urządzenia, co bardzo ułatwia pracę. Wszystkie są stworzone w modelu, który zawiera stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie chodzą w temperaturze zakładającej się od –55, i wychodzącej na +70°C, czy w warunkach ekstremalnego ciężka oraz pozytywna. Dzięki temu, że mają obudowę wykonaną z takich materiałów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są bardzo odporne na jakieś uszkodzenia. Mogą korzystać maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są łatwo używane w górnictwie, ponieważ produkt jest specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie zmuszają również prawa na pozycję pod napięciem.

Połączenie całych systemów dzięki złączom exlink jest tak bardzo funkcjonalne i przyjemne oraz trwałe.